چند سوال مهم

قبل از طراحی سایت پزشکی

 • چرا پزشکان به طراحی سایت پزشکی حرفه ای نیاز دارند؟

  اگر پزشک متخصص هستید، یک وب سایت پزشکی حرفه ای می تواند بهترین اتفاقی باشد که برای مطب شما می افتد.
  در کشورهای پیشرفته، بیش از 50٪ از بیماران شهری قبل از مراجعه به کلینیک برای پزشک "گوگل" می‌کنند. به این ترتیب، وب‌ سایت پزشکی حرفه‌ای امکان دیده شدن شما به صورت آنلاین را تضمین می‌کند. در گوگل و سایر موتورهای جستجو به همراه موقعیت مکانی و اطلاعات تماس خود در بالای صفحه ظاهر خواهید شد و بیماران در منطقه شما می توانند بدون هیچ زحمتی آنلاین شما را پیدا کنند.
  وب ‌سایت برای پزشکان به معنای روشی سیستماتیک برای نوبت دهی است، که به وسیله آن می‌توانید وقت خود را بسیار بهتر از قبل مدیریت کنید.

شرکت طراحی سایت وینسار وبامکانات پایه طراحی سایت پزشکی اختصاصی:

 • طراحی سایت پزشکی کد نویسی شده با Asp.net (Mvc)
 • طراحی سایت پزشکی رسپانسیو (قابل نمایش در گوشی و تبلت)
 •  قابلیت ایجاد منو و صفحات نامحدود
 • مدیریت اسلاید شو
 • معرفی کامل خدمات پزشکی، خدمات کلینیک ،محصولات
 • سیستم وبلاگ دهی و ادیتور پیشرفته فارسی
 • انتخاب طرح مناسب با کارشناس طراحی سایت
 •  افزودن نقشه گوگل کلینیک یا مطب شما در تماس با ما
 • صفحه درباره ما، معرفی تخصص ها،پزشکان
 • رنگ بندی سایت مطابق برند شما (لوگو یا رنگ دلخواه)
 • فیلم آموزش اختصاصی پنل مدیریت سایت

شرکت طراحی سایت وینسار وبامکانات پیشرفته طراحی سایت پزشکی اختصاصی:

 • طراحی گرافیکی اختصاصی صفحات با نظر مشتری
 •  SSL رایگان
 • بهینه سازی سرعت سایت
 •  مشاوره آنلاین
 • پرداخت حق مشاوره طبق زمان بندی شما
 •  پروفایل کاربری
 •  ایجاد پرونده ی بیماران
 •  نوبت دهی و رزرو وقت آنلاین برای بیماران
 • نمایش لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد کلینیک
 • امکان نمایش رزومه کامل پزشک
 • ثبت آدرس کلینیک یا مطب در گوگل و نمایش نقشه دقیق مطب در سایت
 • نمایش راه های ارتباطی با پزشک به کاربران و بیماران
 • معرفی خدمات و تخصص های مطب و کلینیک به صورت مجزا
 • نمایش سوالات متداول بیماران (امکان ارسال سوال،پاسخ به سوالات و نظردهی)
 • نمایش تصاویر،امکانات و تجهیزات مربوط به کلینیک،مطب
 • پشتیبان گیری از اطلاعات سایت

شرکت طراحی سایت وینسار وبقیمت طراحی سایت پزشکی اختصاصی:

قیمت طراحی سایت پزشکی به صوررت کد نویسی شده با توجه به نیازهای شما و امکانات سایت شما متغیر خواهد بود.
ممکن است شما برای مطب یا کلینیک پزشکی خود نیاز به امکانات محدودی برای شروع داشته باشید و یا بخواهید با هزینه ی کم کار طراحی سایت پزشکی خود را آغاز کنید و در آینده امکانات بیشتری به سایت پزشکی خود اضافه کنید.شما فقط به میزان امکانات سایت خود هزینه پرداخت خواهید کرد.
هم چنین برای کسب و کارهای بزرگ با توجه به امکانات مورد نیاز سایت پزشکی، مدت زمان مورد نیاز برای طراحی، قیمت طراحی سایت پزشکی متفاوت خواهد بود.

محدوده قیمت طراحی سایت پزشکی

محدوده قیمت طراحی سایت پزشکی برای امکانات پایه که در بالاتر ذکر شد از 10 میلیون شروع شده و با توجه به امکانات درخواستی شما تعیین خواهد شد.
برای اطلاع دقیق تر از قیمت طراحی سایت پزشکی خود میتوانید با کارشناسان فروش شرکت طراحی سایت وینسار وب مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید و از محدوده قیمت طراحی سایت پزشکی خود اطلاع پیدا کنید.

نمونه کار طراحی سایت

طراحی انواع سایت
مطابق نیاز هر کسب و کار

شرکت طراحی سایت وینسار وبسفارش طراحی سایت پزشکی اختصاصی:

برای سفارش و مشاوره رایگان طراحی سایت پزشکی شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق چت واتس اپ یا تماس با شماره تلفن های شرکت با کارشناسان شرکت طراحی سایت وینسار مشاوره رایگان داشته باشید و هم چنین زمان جلسه حضوری در شرکت را هماهنگ کنید.
هم چنین لازم به ذکر است که هدف اصلی شرکت طراحی سایت وینسار افزایش فروش و درآمد شما می باشد.که نمونه سایت های موفق در این زمینه در جلسه حضوری خدمت شما عزیزان معرفی خواهد شد.

 

شرکت طراحی سایت وینسار وب طراحی سایت؛ راهی ساده و موثر برای کسب درآمد پزشکان :

پزشکان برای طراحی سایت هزینه می‌کنند زیرا امروزه بیشتر مردم به دنبال اطلاعات درباره سلامتی و درمان هستند و از اینترنت برای جستجوی اطلاعات استفاده می‌کنند. برای پزشکان، داشتن یک سایت حرفه‌ای و جذاب که اطلاعات کاملی درباره خدمات و تخصص‌هایشان را ارائه می‌دهد، می‌تواند به معرفی و تبلیغ خدماتشان بسیار کمک کند و باعث افزایش تعداد مراجعه کنندگان و افزایش درآمد شود. همچنین، یک سایت حرفه‌ای به عنوان یک ابزار ارتباطی موثر، به پزشکان کمک می‌کند تا با بیماران خود در تماس باشند و اطلاعات مهم را به آن‌ها منتقل کنند. در نتیجه، هزینه کردن برای طراحی سایت، به عنوان یک سرمایه‌گذاری مفید برای پزشکان شناخته می‌شود.

طراحی سایت پزشکی مهمترین ابزار بازاریابی دیجیتال شما

در دنیای دیجیتال امروزی که ما در آن زندگی می کنیم، وب سایت اغلب اولین تعاملی است که مصرف کنندگان با کسب و کار شما دارند. مشتریان بالقوه بر اساس حرفه ای بودن (یا غیرحرفه ای بودن) طراحی سایت پزشکی شما در مورد کلینیک شما قضاوت می کنند به همین دلیل است که خدمات طراحی سایت می تواند تأثیر زیادی بر نتیجه کار و تعداد مراجعین پزشکی نیز داشته باشد. وب سایت علاوه بر داشتن یک ظاهر عالی، مرکز ثقل تلاش های بازاریابی دیجیتال شما نیز هست. استراتژی طراحی سایت پزشکی زیبا، قطعا مهم است اما این وظیفه یک شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ است که بر اهمیت استراتژی وب برای هر کمپین دیجیتالی که کسب و کار شما اجرا می کند تأکید نماید.

طراحی سایت؛ راهی ساده و موثر برای کسب درآمد پزشکان

۱- فروش محصولات پزشکی: پزشکان می‌توانند با طراحی و راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین محصولات پزشکی، به فروش محصولاتی مانند دستگاه‌های پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی بپردازند.
۲- مشاوره آنلاین: با طراحی یک سایت مرجع پزشکی و ارائه خدمات مشاوره آنلاین، پزشکان می‌توانند به صورت آنلاین به بیماران خدمات پزشکی ارائه دهند و درآمد کسب کنند.
۳- تبلیغات پزشکی: با طراحی یک سایت تخصصی پزشکی، می‌توان به صورت تبلیغاتی، برای شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی تبلیغات کرد و درآمد کسب کرد.
۴- ارائه خدمات تحلیل آزمایشگاهی: با ارائه خدمات تحلیل آزمایشگاهی به صورت آنلاین، پزشکان می‌توانند به بیماران خدمات خود را ارائه دهند و درآمد کسب کنند.
۵- ارائه خدمات آموزشی: با طراحی یک سایت آموزشی پزشکی، می‌توان از طریق آن به بیماران و پزشکان خدمات آموزشی ارائه کرد و درآمد کسب کرد.

مزایای طراحی سایت برای پزشکان

پزشکان و دندانپزشکان باید به دلایل زیر در طراحی سایت پزشکی خود ، سرمایه گذاری کنند:

- یک سایت عالی پزشکی موجب افزایش اعتبار می شود

داشتن یک وب سایت جذاب و حرفه ای برای اینکه مشتریان بالقوه از شما درک درستی داشته باشند بسیار مهم است. خدمات طراحی سایت پزشکی باعث می شود که کسب و کار شما برای مشتریان بالقوه عالی به نظر برسد.

- طراحی سایت پزشکی پایه و اساس شماست

در کمپین های سئو و تبلیغات یا به هنگام ساخت کمپین های رسانه های اجتماعی، داشتن یک سایت استراتژیک که بهترین اصول UX و ردیابی آنالیز را داشته باشد برای موفقیت کمپین حیاتی است. خدمات طراحی سایت پزشکی موفقیت شما را در آینده در پی دارد.

- یک وب سایت عالی شما را از رقبا متمایز می کند

رقبای شما به دنبال راه هایی برای برتری در کسب و کار هستند. یکی از راه هایی که می توانید این جریان را به نفع خود تغییر دهید این است که وب سایتی جذاب تر از آن ها بسازید. راه دیگر این است که سایت خود را به کمک خدمات سئو در جایگاه بالایی قرار دهید.

- یک وب سایت عالی شما را برای موفقیت در سئو آماده می کند

یکی از مهمترین جنبه های طراحی سایت پزشکی که اغلب توسط بسیاری از شرکت های طراحی سایت نیز نادیده گرفته می شود، سئوی سایت پزشکی است. سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، یک استراتژی اصلی برای جذب بازدیدکنندگان به وب سایت شما است. بدون ایجاد ساختار و استراتژی محتوا که از بهترین شیوه های SEO پشتیبانی می کند، به دست آوردن بازدیدکنندگان ارزشمند از طریق موتورهای جستجو بی نهایت دشوار است.

سئوی سایت پزشکی

یک استراتژی اختصاصی سئو به کسب و کار شما کمک می کند تا رونق بگیرد. اما ایجاد سئو، بدون زیربنای مناسب امکان پذیر نیست. به شدت توصیه می شود با یک شرکت طراحی سایت کار کنید که SEO را درک می کند و بهترین شیوه ها را در طراحی وب خود به نحوی موفقیت آمیز پیاده می کند.

- طراحی سایت پزشکی شما را در مسیر موفقیت قرار میدهد

 

آیا وب سایت فعلی شما این امکان را می دهد که ردیابی لازم را انجام دهید تا ببینید چه چیزی درست و چه چیزی غلط کار می کند؟ یک استراتژی وب سایت عالی، بر اساس ردیابی آنالیز ساخته شده است. تجارت محلی، فروشگاه تجارت الکترونیک یا حتی یک شرکت چند ملیتی باید بتواند رویدادهای مهم وب سایت خود را ردیابی کند. ردیابی این رویدادها موجب هدایت استراتژی ‌های بازاریابی اینترنتی شده و به شما کمک می‌کند تا بر اساس داده‌ های گذشته تصمیم ‌های آگاهانه ‌ای در آینده بگیرید. هنگام تصمیم گیری در مورد وب سایت پزشکی حرفه ای ، مواردی وجود دارد که باید را رعایت کنید.

•آیا وب سایت شما کاربرپسند است؟

عادت به مرور سایت در بیماران شما به سرعت در حال تغییر است. تعداد زیادی از مشتریان شهری برای جستجوی آنلاین خود از تلفن همراه استفاده می کنند و بخش دیگر، از چندین دستگاه استفاده می کنند مانند کامپیوتر یا لپ تاپ در محل کار، موبایل در هنگام سفر، تبلت در خانه و غیره. وب سایت یک پزشک به منظور برقراری ارتباط مؤثر با این بیماران، باید روی صفحه نمایش های بزرگ رایانه شخصی و همچنین صفحه نمایش های کوچک موبایل به خوبی کار کند. وب سایت های معمولی واقعاً از عهده این کار بر نمی آیند.

طراحی سایت پزشکی رسپانسیو

شما به آخرین پیشرفت در فناوری طراحی وب سایت به نام فناوری "Responsive" نیاز دارید. یک وب سایت سازگار با سایر دستگاه ها، بر خلاف وب سایت های قدیمی "سازگارپذیر"، خود را با صفحه نمایش دستگاه های موجود مطابقت می دهد (دستگاه های صفحه بزرگ مانند رایانه های شخصی و لپ تاپ ها یا دستگاه هایی با صفحه نمایش کوچک مانند تبلت ها یا تلفن های همراه) و بدین ترتیب، تجربه مرور و پیمایش بی دردسر را در اختیار بیماران قرار می دهد.

• آیا محتوای وب سایت شما معتبر و موثق است؟

هنگامی که بیماران وب سایت شما را پیدا کردند، به دنبال اطلاعاتی در مورد وضعیت و گزینه های درمانی خود خواهند بود. اگر این اطلاعات را در وب سایت شما پیدا نکنند، به احتمال زیاد به سراغ وب سایت های دیگر خواهند رفت و زمانی که این کار را بکنند و وب سایت شما را رها کنند، احتمال بازگشت مجدد آنها بسیار بعید است. برای جلوگیری از این امر، به محتوای حرفه ای با ساختار مناسب نیاز دارد که توسط متخصصان امر در وب سایت شما نوشته می شود.

• آیا سایت پزشکی شما برای بیماران اطمینان بخش است؟

هنگامی که مشتریان مطلب خاصی در مورد وضعیت و گزینه های درمانی خود دارند، باید اطمینان خاطر داشته باشند که برای درمان مطلوب به شخص مناسبی مراجعه کرده و در دستان امنی قرار گرفته اند. چنانچه توصیه ها و سفارش هایی که در وب سایت خود به مشتری ارائه می دهید به خوبی ساختار یافته و به روز باشند نه تنها برای بیماران اطمینان بخش است، بلکه بدگویی هایی که به صورت آنلاین انجام می شود را نیز کاهش می دهد.

• آیا کار با سایت پزشکی شما آسان است؟

شما نیز مانند هر بخش دیگری در کلینیک خود، به طور مکرر با وب سایت خود کار خواهید کرد. مطمئن شوید که مدیریت آن آسان است. اطمینان حاصل کنید که با پشتیبانی قوی ارائه می شود و به شما این امکان را می دهد که اطلاعات را ویرایش و صفحات جدید را بلافاصله ایجاد کنند حتی نقش های خاصی در وب سایت را به افراد خاص واگذار کنید. ضمن اینکه طراحی سایت پزشکی باید به درستی آنالیز شود تا به شما کمک کند کمپین های خود را برای مشارکت بهتر بیمار اصلاح کنید.

ثبت دامنه تا مدیریت بازاریابی

علاوه بر این، شرکت طراحی سایت شما مسئولیت کلیه مراحل از ثبت دامنه که آدرس وب ‌سایت شما است، تا مدیریت بازاریابی جستجو و کمپین‌ های آنلاین و ایجاد آیدی ‌های ایمیل حرفه‌ای برای کلینیک شما در وب را بر عهده خواهد داشت. یکی از راه‌ های برطرف کردن این نگرانی‌ ها قطعا مشورت با یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای است که تخصص لازم در این زمینه را داشته باشد. ابتدا کار خود را با بررسی چند نمونه وب سایت شروع کنید.

5 دلیل برای لزوم وب سایت حرفه ای برای پزشکان

1- اولین تاثیر را به نحو احسن ایجاد می کند

از زمانی که بیماران، شما را به صورت آنلاین پیدا می کنند، ده ثانیه اول که بسیار تاثیرگذار است آغاز می شود. وب سایت شما باید در آن پنجره کوچک و زودگذر فرصت، تأثیر اولیه مطلوبی را بر جا بگذارد. هنگام انتخاب یک وب سایت پزشکی، مطمئن شوید که سایت شما جذابیت لازم را دارد و پیشنهاد ارزش شما را به سرعت منتقل می کند. خوشبختانه، وب سایت های حرفه ای در این زمینه عملکرد خوبی داشته اند.

2- بیماران در هر زمان امکان دسترسی به پزشک دارند

کلینیک ها، شبانه روزی نیستند، اما وب سایت های پزشکی 24 ساعته باز هستند. آنها اطلاعات پزشکی ارزشمندی را در اختیار بیماران قرار می دهند و به راحتی می توانند نوبت های آنلاین را به بیماران ارائه کنند.

3- به هنگام جستجو شما را پر بازدید می کند

بهترین کلینیک دنیا هم اگر به راحتی در دسترس نباشد نمی تواند به بیماران کمک کند. همین امر در مورد طراحی سایت های پزشکی نیز صدق می کند. وب سایت پزشکی شما برای آن که به نحوی متمایز در نتایج جستجو نشان داده شود به معماری سازگار با موتور جستجو و محتوای با کیفیت نیاز دارد و باید به اندازه کافی معتبر باشد تا دیگران به وب سایت شما پیوند لینک شوند. وب سایت شما باید حتما با موبایل سازگاری داشته باشد.

4- اعتبار و کارایی به همرا داشته باشد

وب سایت های معتبر پزشکی به بسیاری از سوالاتی که بیماران به طور معمول از پزشک در کلینیک می پرسند پاسخ می دهند. یعنی با محتوای پزشکی حرفه ای که در سایت قرار می دهد به بیماران کمک می کند تا از شرایط و گزینه های درمانی احتمالی خود مطلع شوند. این کار به اعتبار شما می افزاید زیرا بیماران حتی قبل از اینکه اقدامی انجام دهند تحت تأثیر قرار می گیرند و همین به شما کمک می کند بیماران بیشتری را در هر ساعت از زمان مشاوره ببینید، زیرا بیماران از قبل می دانند که چه سوالاتی دارند و پاسخ سؤالات اساسی خود را متناسب با آن دریافت می کنند.

5- مدیریت شهرت

برای یک پزشک، شهرت بسیار مهم است.با طراحی سایت پزشکی و با جمع‌آوری نظرات مثبت بیماران خود در یک صفحه نظرات آنلاین، اعتبار شما در تخصص خود در میان مردم بیشتر خواهد شد.

مزایای یک وب سایت پزشکی

هر کسی می تواند یک وب سایت بسازد و توسعه دهد، اما آنچه مهم است این است که بهترین روش ها را دنبال کنید و در جریان پیشرفت های روزافزون باشید تا اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به طور مداوم به عنوان وب سایت برتر برای افرادی که به دنبال خدمات یا اطلاعات شما هستند رتبه بندی می شود.

برخی از مزایای طراحی سایت پزشکی :

• به اشتراک گذاری ماموریت، پیام های کلیدی، جزئیات مکان، و امکان نوبت دهی به بیماران • ارائه اطلاعات شبانه روزی. وب سایت باید شماره تلفن، آدرس، ساعات اداری و محتوای شما را به صورت 24 ساعته در دسترس بیماران قرار دهد که برای بیمارانی که در شرایط اضطراری پزشکی قرار دارند بسیار مفید است. • ارائه خدمات به بیماران را به کمک فرم‌ های قابل دانلود، نمایش مسیرهای منتهی به مطب، و گزینه‌ های نوبت دهی آنلاین، بهبود دهید. • به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق و بالینی مناسب برای بیماران فعلی • تصویر عمومی از رویه کار خود را بهبود بخشید، و نشان دهید که بهترین شیوه های بازاریابی آنلاین به کار گرفته اید و از آخرین فن آوری ها و روش های پزشکی به روز استفاده می کنید • دانش خود را با همکاران خود به اشتراک بگذارید تا با تبادل نظری که با آنان انجام می دهید سابقه ای مناسب در اختیار داشته باشید • قابلیت های مطب خود را افزایش دهید. داشتن یک وب‌ سایت با اطلاعاتی در خصوص روش کار و فرم ‌های نوبت دهی آنلاین، مدت زمانی را که کارکنان برای پاسخ‌گویی به سؤالات متداول صرف می کنند کاهش می‌دهد و زمان بیشتری را برای تمرکز روی بیماران و بهبود نحوه عملکرد مطب فراهم می سازد. • تجربه بیماران را بهبود بخشید. دسترسی آنلاین بیماران جدید به فرم ها موجب می شود که بیماران از قبل فرم های مربوطه را دانلود و پر کنند که بدین ترتیب مدت انتظار آنان کاهش می یابد.

طراحی سایت پزشکی اختصاصی

همانطور که جریان ورود بیماران افزایش می یابد، رقابت برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی در منطقه شما نیز افزایش خواهد یافت. پس با طراحی سایت پزشکی اختصاصی و سفارشی از همان ابتدا و با محتوای منحصر به ‌فرد، در رتبه‌ بندی Google متمایز شوید. رتبه بندی بهبود یافته گوگل به همراه یک وب سایت کارآمد و آسان توجه بیماران بالقوه جدید را به خود جلب می کند، و به آنها این امکان را می دهد که به راحتی متوجه شوند شما بهترین پزشک برای برآورده کردن نیازهای آنها هستید و با خیالی آسوده نوبت می گیرید.

10 گام برای ایجاد یک طراحی سایت پزشکی:

1- مشخص کنید که مشتری هدف شما کیست

تعریف بخش هایی برای مخاطبان خود در بین خطوط مختلف کسب و کار با استفاده از داده های کمی و کیفی به شما کمک می کند تا یک استراتژی طراحی وب پزشکی عالی ایجاد کنید. ایجاد شخصیت خریدار، نقطه شروع مهمی برای تمام تلاش‌ های بازاریابی آنلاین است که به شما امکان می‌دهد برنامه‌ های بازاریابی خود را برای هر بخش به درستی تنظیم کنید. پس یک شخصیت خریدار ایجاد کنید.

2- استراتژی برند خود را تعیین کنید

ایجاد هویت برند، گامی حیاتی در ارتباط با مخاطبان هدف و موقعیت یابی موثر کسب و کار در بازار است. کلمه "برند" برای بسیاری از مردم به معنای لوگو است. اما درز حقیقت خیلی فراتر از این هاست.

6 مولفه برای استراتژی برند وجود دارد:

- هدف یک برند - جایگاه یک برند - وعده یک برند - باورهای یک برند - شخصیت یک برند - ظاهر یک برند

3- سه هدف برتر را تعیین و اولویت بندی کنید

در وهله اول مهم است که بدانید چرا وب سایت ایجاد می کنید. ارائه تعریفی روشن از اهداف وب سایت جدید، کلید موفقیت شماست. آیا در تلاش برای افزایش سرنخ یا فروش محصولات خود هستید؟ اولویت با کدام محصولات است؟ آیا سعی دارید شخصی سازی موتور جستجو SEO را افزایش دهید؟ آیا سعی دارید درصد بیشتری از بازدیدکنندگان سایت خود را به سرنخ تبدیل کنید؟ برای فکر کردن در مورد این سوالات وقت بگذارید چرا که در ایجاد استراتژی وب سایت به شما کمک می کند.

4- یک نقشه سایت ایجاد کنید

نقشه سایت یک عبارت فانتزی به معنای ساختاری است که پیش از ساختن سایت ایجاد می شود. برنامه ‌های حرفه ‌ای زیادی وجود دارد که به شما در ایجاد نقشه سایت برای استراتژی وب سایت کمک می کند و می‌توانید آن را در نرم‌ افزارهای ساده‌ ای مانند Excel ایجاد کنید. نقشه سایت، سلسله مراتب صفحات یک وب سایت را نشان می دهد شامل ساختار URL، عنوان H1، متاتایتل، متادیسکریپشن و کلیدواژه های SEO هستند. نقشه سایت ابزار بسیار مهمی است تا مطمئن شوید که در مورد سایت شما کاملاً فکر شده و از استراتژی مشخصی برخوردار است.

5- به دنبال کلیدواژه های مرتبط با پزشکی باشید

انتخاب کلیدواژه های مناسب برای استراتژی وب سایت، یک گام حیاتی برای ایجاد یک برنامه سئو است. سئو به مشتریان کمک می کند تا وب سایت شما را پس از آنکه ساخته شد بتوانند پیدا کنند. باید 1 کلمه کلیدی اصلی را با هر صفحه از وب سایت خود مطابقت دهید.

6- مطالب مرتبط با تخصص پزشکی خود بنویسید

بسیاری از شرکت های طراحی سایت پزشکی ، سئو را نادیده می گیرند. بسیار مهم است که یک مطلب خوب نوشته شده باشد یک کلیدواژه خاص را هدف قرار دهد.

در اینجا چند اصل وجود دارد که باید رعایت کنید:

- حداقل 300 کلمه برای هر صفحه بنویسید، اما همواره سعی کنید هدف را بیش از 1000 کلمه قرار دهید. - مطمئن شوید که به طور طبیعی کلیدواژه را در کپی و عنوان یا عناوین خود وارد کرده اید - متاتگ هایی بنویسید که منعکس کننده کلیدواژه و محتوای صفحه باشد

7- برای هر خدماتی که مطب پزشکی شما ارائه می دهد یک صفحه ایجاد کنید

هنگام ساخت یک طراحی سایت پزشکی عالی، هر یک از خدماتی که ارائه می دهید باید صفحه مخصوص به خود را داشته باشد. این کار نه تنها یافتن خدمات منحصر به فرد شما را برای مشتریان آسان تر می کند، بلکه برای سئو نیز عالی خواهد بود. ایجاد یک صفحه برای هر یک از خدمات، زمان بیشتری برای ایجاد و نوشتن نسخه نیاز دارد، بدین ترتیب، فرصت های بیشتری برای مشتریان خود ایجاد خواهید کرد تا شما را پیدا کنند.

8- یک استراتژی فراخوان برای اقدام CTA لحاظ کنید

دکمه های Call to Action عنصر بسیار مهمی هستند که باید در سرتاسر سایت قرار گیرند. وارد کردن شماره تلفن در هدر و فوتر سایت پزشکی ایده بسیار خوبی است دکمه ای نیز در بالا و پایین سایت خود قرار دهید تا افراد را به صفحه تماس شما هدایت کند. ممکن است بخواهید به دنبال افزودن یک چت زنده به وب سایت خود نیز باشید تا امکان مکالمات بیشتری فراهم شود.

9- اجرای یک استراتژی آنالیز

ایجاد یک استراتژی تحلیلی و آنالیتیک برای استراتژی طراحی وب سایت پزشکی، به چند دلیل اهمیت دارد. باید بدانید کمپین ‌های شما چگونه پیش می‌ روند و هر صفحه چگونه کار می‌ کند تا بتوانید تصمیم‌ گیری‌ های مبتنی بر داده ها بگیرید. توصیه می‌کنیم "اهداف" را در Google Analytics بسازید و Google Tag Manager را برای ردیابی رویدادهایی که در وب‌ سایت شما اتفاق می ‌افتد راه ‌اندازی کنید. در این صورت می‌ توانید اطلاعات کلیدی دموگرافی/سایکوگرافی را در مورد افرادی که به اهداف شما دستیابی دارند، مشاهده کنید.

10- تست، و باز هم تست

قبل از راه اندازی سایت پزشکی جدید، توصیه می شود وب سایت خود را از نظر سرعت، مقایسه بین مرورگرها و سازگاری با سایر دستگاه ها آزمایش کنید. چیزهای بیشتری نیز برای آزمایش وجود دارد، اما مواردی که ذکر شد مهمترین جنبه های راه اندازی یک وب سایت موفق هستند.

سازگاری با تمام مرورگرها

در چشم انداز کسب و کار امروزی، وب سایت معمولاً اولین تعاملی است که مشتریان با کسب و کار شما برقرار می کند. وب سایت شما علاوه بر طراحی جذاب، باید یک سایت سازگار با سایر دستگاه ها نیز داشته باشد که بتواند در هر دستگاه یا مرورگری که مشتریان بالقوه شما از آن استفاده می کنند قابل اجرا باشد. آنچه که یک شرکت موفق در طراحی سایت را از بسیاری دیگر از شرکت ها متمایز می کند این است که بتواند سایت های مشتری خود را به بهترین شکل ممکن برای سئو شخصی سازی کند. پس برای مط پزشکی خود حتما از خدمات طراحی وب سایت استراتژیک استفاده کرده و در آن سرمایه گذاری کنید. 75 درصد از مصرف کنندگان اعتراف کرده اند که بر اساس طراحی وب سایت یک شرکت در مورد اعتبار آن شرکت قضاوت می کنند. 38 درصد از مردم در صورت عدم جذابیت محتوا و یا لی اوت یک وب‌ سایت، دیگر با آن ارتباط برقرار نمی‌کنند. 61 درصد از مصرف کنندگان نسبت به شرکت هایی تمایل نشان می دهند که تجربه مثبت در زمینه استفاده از تلفن همراه دارند تقریبا 88 درصد از مصرف کنندگان آنلاین پس از داشتن یک تجربه بد در مورد یک سایت، مجددا به آن باز نمی گردند.

فرایند طراحی سایت پزشکی

یک تیم خدمات طراحی سایت پزشکی، خود را با نیازهای منحصر به فرد کلینیک شما منطبق می کند. اهداف شما هر چه که باشند، باید یک استراتژی شخصی برای وب سایت شما ایجاد شود. در نهایت، یک وب‌سایت نه تنها باید عالی به نظر برسد، بلکه یک عملکرد استراتژیک جدی نیز خواهد داشت.

فرآیندهای معمول در طراحی وب عبارتند از:

در مورد اهداف خود بحث کنید. شرکت طراحی وب، کار خود را با بحث در مورد اهداف شما آغاز می کند. از آنجایی که هیچ دو شرکتی شبیه هم نیستند، باید در مورد کسب و کار شما آموخت تا به نتایج مطلوب رسید. بحث عمدتا حول اهداف خاص، مخاطبانی که می خواهید به آنها برسید و نیز صنعت و رقبایتان خواهد بود.

یک استراتژی ایجاد کنید

پس از آنکه دید کلی در مورد کار شما در طول جلسات اولیه به دست آمد و داده های مهم از وب سایت قبلی شما گردآوری شد، نقشه سایتی ایجاد می شود که به عنوان طرح کلی برای طراحی وب شما خواهد بود.

توسعه و ایجاد

پس از آشنایی با اهداف و ایجاد یک استراتژی، تیم طراحی سایت بر روی ساخت یک طراحی شگفت انگیز کار می کند که مشتریان شما آن را دوست خواهند داشت. ساختار وب سایت شما طوری خواهد بود که برای تجربه کاربری و شخصی سازی موتورهای جستجوی صفحه SEO مناسب باشد.

تست و بررسی

پس از توسعه، تیم طراحی وینسار وب تمام اجزای وب سایت شما را آزمایش و بررسی می کند تا مطمئن شود که فرم ها، فرآیندها و عملیات بک اند به درستی کار می کنند.

راه اندازی و بهبود

تیم طراحی وینسار وب، یک وب سایت پزشکی عالی برای سازمان شما تولید می کند که نه تنها عالی به نظر می رسد بلکه کسب و کار شما را برای موفقیت در بازاریابی تضمین می کند. استراتژی بازاریابی. پس از آنکه پروژه وب سایت تکمیل شد، وقت آن خواهد بود که استراتژی بازاریابی اینترنتی خود را ایجاد کنید.  


شماره تماس وینسار
نیاز به مشاوره دارید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید!

کارشناسان وینسار آماده ی مشاوره و راهنمایی شما هستند.