چند سوال مهم

قبل از تبلیغات در گوگل (گوگل ادز)

 •  تبلیغات گوگل (گوگل ادز ) چیست و چگونه کار میکند؟

  گوگل ادز (Google Ads )محصولی است که می توانید از آن برای تبلیغ کسب و کار خود، کمک به فروش محصولات یا خدمات، افزایش آگاهی از برند و افزایش ترافیک وب سایت خود استفاده کنید. حساب‌های Google Ads به صورت آنلاین مدیریت می‌شوند، بنابراین می‌توانید کمپین تبلیغاتی خود را در هر زمان ایجاد و تغییر دهید، از جمله متن آگهی، تنظیمات و بودجه.

 •  آیا می توانم تبلیغات گوگل را در هر زمان متوقف کنم؟

  در هر زمانی میتوانید نمایش تبلیغات خود را متوقف کنید. هم چنین میتوانید فقط در ساعات مشخصی از روز مثلا 10 تا 6 بعدازظهر تبلیغات خود را نمایش دهید.

  مدیریت زمان تبلیغات شما توسط کارشناسان وینسار وب انجام میشود و نیازی نیست که شما کار خاصی انجام دهید.

 •  سیستم نمایش و رتبه بندی گوگل ادز چگونه کار می کند؟

   

  گوگل ادز از سیستم مزایده برای رتبه بندی سایت ها  استفاده می کند. این سیستم موقعیت تبلیغ را بر اساس حداکثر پیشنهاد قیمت و امتیاز کیفیت آگهی و کیفیت سایت  تعیین می کند.
   بالاترین مکان به بهترین ترکیب حداکثر پیشنهاد قیمت و امتیاز کیفیت (کیفیت تبلیغ و سایت) تعلق می گیرد.
   هر چه قیمت بالاتری پیشنهاد شود و امتیاز کیفیت سایت و تبلیغ بالاتر باشد، شانس حضور در صفحه اول بیشتر است.

  رتبه بندی گوگل ادز

  هنگامی که یک کلمه کلیدی جستجو می شود، گوگل آن را تجزیه و تحلیل می کند و اقدامی را انجام می دهد که موقعیت های تبلیغات را تعیین می کند. CPC (هزینه هر کلیک ) واقعی با تقسیم رتبه آگهی بالاترین آگهی بعدی شما بر امتیاز کیفیت آن تبلیغ تعیین می شود. زمانی که کاربر روی تبلیغ آنها کلیک می‌کند، تبلیغ‌کنندگان باید هزینه پرداخت کنند.

  تاثیر بهبود کیفیت سایت و تبلیغ بر روی گوگل ادز

  در نتیجه، اگر می‌خواهید رتبه تبلیغات خود را بدون افزایش حداکثر قیمت پیشنهادی خود افزایش دهید، بهبود نمره کیفیت سایت و تبلیغ بسیار مهم است.

  کارشناسان شرکت طراحی سایت وینسار وب همواره در تلاش هستند که با مدیریت صحیح کمپین های تبلیغاتی و افزایش کیفیت لندینگ سایت و تبلیغ مشتریان خود را با مناسب ترین قیمت ممکن در بالاترین قسمت تبلیغات گوگل نمایش دهند.

 • تاثیر گوگل ادز در فروش و بازاریابی چیست؟

   یکی از مزیت های گوگل ادوردز نسبت به پلتفرم های بازاریابی شبکه های اجتماعی، هدف کاربر است. مصرف‌کنندگانی که به محصول شما یا خدمات شما نیاز دارند، آن محصول را در گوگل جستجو میکنند و روی تبلیغات شما کلیک کرده و از وب‌سایت بازدید می‌کنند، زیرا این بخشی از بازاریابی ورودی است، که در نتیجه نرخ تبدیل بسیار بالاتری نسبت به بازدیدکنندگان از طریق بازاریابی رسانه‌های اجتماعی دارد.
  جدا از دلایل ذکر شده در بالا، گوگل ادوردز قابل اندازه گیری، مقیاس پذیر است و به سرعت به SERP ها نفوذ می کند و می تواند به تبدیل کانال های بازاریابی دیگر کمک کند.

   

   

 • گوگل ادز یا سئوی سایت ؟ کدام مورد مناسب شماست؟
   

  اگر یک شرکت یا کسب و کار نیاز به تبلیغ سریع محصولات یا خدمات خود داشته باشد، شرکت طراحی سایت وینسار وب تبلیغات گوگل ادز را پیشنهاد میدهد زیرا گوگل ادز بهترین ابزار بازاریابی برای افزایش تبدیل می باشد. این به شما امکان می دهد در کوتاه ترین زمان ممکن مشتریانی که نیاز به خدمات یا محصولات شما دارند با شما  ارتباط برقرار کنند.
  ولی با نگاه سرمایه گذاری و دید طولانی مدت شرکت دیجیتال مارکتینگ وینسار وب به مشتریان خود پیشنهاد میدهد که همزمان با تبلیغات گوگل کار بهینه سازی سایت و سئوی سایت خود را نیز آغاز کنند. زیرا بر خلاف تبلیغات در گوگل ، برای نتیجه گرفتن در سئوی سایت بین 2 تا 6 ماه باید صبر کنید.

نمونه کار طراحی سایت

طراحی انواع سایت
مطابق نیاز هر کسب و کار


شماره تماس وینسار
نیاز به مشاوره دارید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید!

کارشناسان وینسار آماده ی مشاوره و راهنمایی شما هستند.